Sposób i koszty dostawy:

  • Kurier GLS – sprawdzona przez Nas w boju firma kurierska. Paczki docierają sprawnie i szybko z możliwością śledzenia jej całej trasy. Z powodu aktualnej sytuacji na świecie i koronawirusa paczki mogą dotrzeć w terminie 7-9 dni roboczych.
  • Koszt dostawy: 9,99 zł
  • Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199 zł
  • Odbiór osobisty - mieszkańców Warszawy i okolic zapraszamy do odbioru zamówionych produktów do naszego sklepu firmowego mieszczącego się przy ulicy Bruszewskiej 28 w Warszawie. Odbiory możliwe są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Pamiętajcie proszę aby przyjechać po odbiór gdy otrzymacie od Nas potwierdzenie że Wasza paczka jest już gotowa.
  • W przypadku wybrania dostawy kurierem nasze produkty wysyłamy w terminie 48 godzni od zaksięgowania wpłaty. Odbiór osobisty dla większości produktów możliwy jest tego samego dnia, jednakże prosimy oczekiwać na potwierdzenie gotowości odbioru.

Staramy się, żeby nasze produkty były szybko dostępne, jednakże prosimy wziąć pod uwagę, że są to produkty handmade, tworzone od podstaw. Trzymamy się zasady, że towar jest wysłany do Klienta w terminie 3 dni i tego terminu nie przekraczamy. Jeżeli masz pilną potrzebę, aby zamówione produkty były wcześniej u Ciebie np. kupujesz prezent na urodziny swojego dziecka daj Nam o tym znać! Zrobimy wszystko, aby dotrzymać terminów.

Wszystkie zamówienia złożone na funwithmum.com wysyłane są kurierem GLS. Dla zamówień powyżej 199 zł przesyłka na terenie Polski jest bezpłatna.

W momencie wysyłki zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z numerem nadania. Umożliwi on śledzenie przesyłki na stronach przewoźnika GLS. Mimo, że firma GLS dokłada wszelkiej staranności, aby Twoje zamówienie zostało dostarczone nieuszkodzone, prosimy o weryfikację stanu paczki w obecności kuriera.

Copyright © Petibebe.pl All rights reserved.